ENSEY MEDİKAL HAKKINDA

ENSEY MEDİKAL
HAKKINDA

Hakkımızda

1999 yılından beri faaliyet gösteren firmamız Türkiye'nin her noktasına doğrudan ya da bayi ağı ile hizmet vermekteyiz. Dünyanın çeşitli noktalarında bulunan ve her biri alanında lider üretici firmalar ile çalışıp bu firmaların ürünlerinin Türkiye dağıtımını gerçekleştirmekteyiz.

Ticari anlamda güvenilir bir firma olmak, verilen her hizmetin kaliteli ve düzgün bir şekilde müşteriye sunulması demektir. Sizlere bu güveni yılların vermiş olduğu tecrübeyle sağlıyoruz.

Misyonumuz

Genç ve dinamik kadromuzla müşterilerimizin öncelikli çözüm ortağı olabilmek, müşterilerimizle uzun süreli bir beraberlik oluşturmak, dünyanın önde gelen firmaları ile çalışıp en kaliteli çözümü sunabilmek, en yeni teknolojileri sürekli takip edip bunları ülkemizin menfaatine sunmak ve işletmemizin başarısını her geçen gün daha yukarı taşımak misyonumuzun esaslarıdır.

Vizyonumuz

Vizyonumuz uluslararası alanda kalitesini kanıtlamış dünya markaları ile çalışmak, Türkiye'nin her noktasına en kaliteli hizmeti ulaştırabilmek, sektöre genç ve dinamik bireyler kazandırmak, insan sağlığına katkıda bulunabilmek, ülke çıkarlarını gözetmek, İlkeli ve duyarlı çalışmaktır.

Temsilciliklerimiz

Temsilciliklerimiz

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Optomed
Optomed
S.L.P.
S.L.P.
ECI
ECI
WEAVER
WEAVER
Temsilciliklerimiz